AVIONAUT KITE+

 

avionaut kite blue

 

AVIONAUT KITE +

 

Super bezpieczne foteliki noworodkowe polskiej produkcji. Stworzone z energochłonnych materiałów i pianki z pamięcią kształtu. Skonstruowany według najnowszej normy i-Size. montowany na pasy samochodowe lub bazę instalowaną za pomocą systemu isofix lub pasa bezpieczeństwa. Avionaut jest kompatybilny z większością wózków. Bezpieczeństwo fotelika potwierdzają niezależne testy PIMOT (Polska), CSI (Włochy), IDIADA (Włochy), TNO/TASS (Holandia)

BEXA d'ANGELA

bexa dangela

 

Anielska d'Angela

 

Skromna, stonowana i niezwykle piękna - Bexa d'Angela!   Producent w tym modelu zadbał o wszystko! Wózek jest bardzo lekki i wytrzymały. Układ jezdny to bajka, wózek prawie sam jeździ ;) Proste i subtelne kształty przypadną do gustu wielu mamom. Komfort dziecku zapewnia świetna amortyzacja i duża godnola z wyciąganym daszkiem chroniącym przed czymnnikami zewnętrznymi.  Dodatkowym atutem są bezobsługowe koła, gdzie zamiast tradycyjnej dętki inżynierowie z firmy wpuszczają do opon specjalny żel.

Żyrafa SOPHIE

zyrafa sophie

 

Żyrafa SOPHIE

 

Pierwszy gryzak małego dziecka! Zna ją każda mama! Żyrafa Sophie - stworzona tylko z naturalnych składników. Idealna do małych rączek dziecka. Jej specyficzny kształt - długie nogi, miękkie i gietkie części są idealne do gryzienia przez małego człowieka :)

Bexa CUBE

bexa cube

 

BEXA CUBE

 

Piękny, szałowy, bardzo kolorowy!

Roan Emma

roan emma opis

ROAN EMMA

 

Klasyka w najlepszym wydaniu. Wózek, który "płynie" po każdym terenie zapewniając najwyższy komfort dziecku. Bardzo miękkie zawieszenie i duże pompowane koła sprawią, że każdy spacer będzie przyjemnością dla maluszka jak i mamy :) Piękny klasyczny wózek w kilkudziesięciu kolorach.

AVIONAUT GLIDER

GLIDER WWW

AVIONAUT GLIDER

 

Genialny produkt jednej z najprężniej rozwijających się firm produkujących fotele samochodowe dla dzieci. Zaprojektowany przez specjalistów z branży lotniczej w celu połączenia maksymalnego bezpieczeństwa z największym komfortem dziecka. Fotel wyprodukowany całkowicie w Polsce, a jego bezpieczeństwo zapewniają niezależne testy PIMOT!

Glider posiada genialny system ochrony bocznej dziecka. Głęboki zagłówek wykonany z nowoczesnego, energochłonnego materiału EPP Arpro®. Ma zamontowany system napinaczy pasów redukujący luzy, dla maksymalnej stabilności w samochodzie. Zagłówek reguluje się razem z pasami w celu ustawienia optymalnej wysokości dziecku. Posiada regulację oparcia do spania!

Roan Bass soft

bass soft

 

 

ROAN BASS SOFT

 

Najnowsze dzieło jednego z najstarszych polskich producentów wózków dziecięcych :) Każdy ich produkt jest wykonany z najwyższą starannością z najlepszych materiałów, by zapewnić dziecku solidny i bardzo wygodny "środek lokomocji". Jedna z największych gondol na rynku pozwoli dziecku wygodnie podróżować przez pierwsze miesiące życia. Dodatkowy amortyzator z możliwością całkowitego wyłączenia sprawi, że pierwsze spacery będą dla małego człowieka zawsze komfortowe. Pięka, bardzo pojemna spacerówka, zapewni ochronę przez kilka pierwszych lat. 

Bass soft jest dostępny w dwóch wersjach materiałowych i w wersji z ekoskóry.

SZUMISIE

Szumiace misie 85

 

SZUMISIE

 

Najlepsze maskotki dla dzieci i rodziców. Szumisie pomogą Waszym pociechom wyciszyć się i zasnąć. Każdy z tych przesympatycznych pluszaków wydaje aż 5 rodzajów szumu, by każdy brzdąc odnalazł swój ulubiony ;) Te szumy przypominają dziecku piękne chwile spędzone w brzuchu mamy dzięki czemu wspaniale pomagają na ciężkie chwile maluszka np. takie jak kolki. Dodatkowo każdy miś posiada regulację pozwalającą zmienić głośność, a niektórym zamontowano specjalny sensor snu, który włączy się sam, gdy tylko usłyszy płacz dziecka. 

Szumisie wykonane zostały w całości w polsce z atestowanych materiałów, dlatego nadają się już dla noworodków.

 

Więcej artykułów…

  1. TUTEK TIMER
  2. Expander MONDO